VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

MUDr. Branislav Maček
SNP 56, 071 01 Michalovce

Telefón: 0907 534 734

IČO: 45 990 981 DIČ:SK1046798654

Číslo účtu: 2853199655/0200Internetový obchod sa v celom rozsahu svojej činnosti riadi všetkými súčasťami všeobecných obchodných podmienok platných na území SR.

Objednávka tovaru
Objednávky prímame telefonicky alebo e-mailom,vo výnimočných prípadoch osobne. Koncoví zákazníci musia uviesť meno, priezvisko, dodaciu adresu, telefonický a v prípade mailovej objednávky aj mailový kontakt. V prípade dodávky do maloobchodu (lekární,výdajní zdravotníckych pomôcok,sociálnych zariadení) vyžadujeme taktiež IČO.
Dodacia doba
Tovar ktorý je skladom expedujeme v ten istý, alebo nasledujúci pracovný deň. Tovar ktorý nie je skladom je obvykle dostupný do 10 pracovných dní. Pri sortimente podľa veľkosti vo väčšine prípadov sa jedná o objednávkový tovar s dodaciou dobou 14 dní. O približnej dobe dodania je zákazník informovaný pri potvrdení objednávky.Akákoľvek zmena dodacej lehoty je konzultovaná so zákazníkom.
Spôsob dodania tovaru
Tovar zasielame slovenskou poštou po zaplatení predfaktúry príp.na dobierku v cenníkovo najvýhodnejšej cene pre zákazníka + DPH. V Košiciach a okoli možná podľa dohody aj individuálna dodávka až ku zákazníkovi za poplatok 2,40 Eura s DPH. Pre našich obchodných partnerov zabezpečujeme dovoz v Košickom kraji pri objednávke nad 200,00 Eur zdarma.
Ceny
Ceny na našich stránkach sú v € s DPH, určené pre koncového zákazníka.
Platba
Platiť je možné len faktúrou (prevodom), predfaktúrou prípadne pri dobierke v hotovosti. V prípade objednávky s vysokou hodnotou vyžadujeme platbu (príp. časť platby, podľa dohovoru) vopred. Platba kartou nie je možná.
Poštovné a balné
Poštovné a balné si účtujeme podľa rozmerov, hmotnosti zásielky a cenníku slovenskej pošty. Volíme najnižšie možné oprávnené prepravné náklady + DPH.
Reklamácie
Reklamácie prebiehajú podľa platných zákonov (§18 z.č. 250/2007 z.z)
Záruka
Záruku poskytujeme v súlade so všeobecnými podmienkami. Faktúra platí ako záručný list a iné záručné listy nevystavujeme.

Vyhradzujeme si právo na zmenu dodacích dôb a cien bez predchádzajúceho upozornenia. Prevedenie, povrchová úprava, alebo farba výrobkov sa môžu mierne odlišovať v závislosti od konkrétnej série výrobcu.