POHÁR NA PROTÉZU -Tento pohár s vrchnákom je určený špeciálne pe uloženie protézy. Neprezrádza obsah,nehrozí prevrhnutie. Pomocou špeciálneho sitka si protézu jednoducho vyberiete bez namočenia prstov.Žiaden zázrak, ale účelná pomôcka pre každý deň.Farby: zelený,červený,biely
CENA s DPH: 3,96 Eur s DPH + Dobierka


Šálka pre chorého


Napiť sa vleže nie je až také jednoduché. Pomocou tejto šálky to zvládnete pohodlne a bez obliatia.

CENA s DPH: 3,30 Eur s DPH + Dobierka

Pohár pre chorého s 2 vrchnákmi


Napiť sa vleže nie je až také jednoduché. Pomocou tohto pohára to zvládnete pohodlne a určite bez obliatia.Množstvo prietoku môžete regulovať výberom vrchnáka s otvorom 4 alebo 12mm. Farby: biela,zelená ť

CENA s DPH: 3,60 Eur s DPH + Dobierka

Hliníková podložka na sedenie


Sadnúť si a oddýchnuť bez obáv všade, kde je to práve za potreby. Zmestí sa do každej tašky či kabelky, poskytne "suchý a teplý" odpočinok.

CENA s DPH: 2,70 Eur s DPH + Dobierka

Otáčať kľúča


Otočenie kľúčom -každodenný, samozrejmý výkon, no nie pre každého. Pri reume alebo nervovosvalových ochorenia chýba jednoducho sila pre úchop a predotočenie. Táto jednoduchá pomôcka to opäť umožní.

CENA s DPH: 9,60 Eur s DPH + Dobierka

Okenný teplomer


Jednoducho prilepiť na sklo a aktuálnu teplotu máte vždy pred očami. Potrebný doplnok pre všedný deň.

CENA s DPH: 3,60 Eur s DPH + Dobierka

Multifunkčný otvárač 5 v 1


Pomocou tohto otvárača si uľahčíte otvorenie väčšiny bežných úzáverov a to bez použitia sily či jemnej motoriky. Dostatočne dlhá páka zaručí úspech aj u pacientov s reumatickým postihnutím a zníženou silou úchopu.

CENA s DPH: 3,96 Eur s DPH + Dobierka


Otvarač na fľlaše


Otvoriť minerálku s umelohmotným vrchnákom je pre ľudí s vekom postihnutými kľbami a slabším úchytom temer nemožné. Táto jednoduchá pomôcka podstatane uľahčí odtočenie vrchnáka, zabráni mrzutosti, zvýši samostatnosť.

CENA s DPH: 3,60 Eur s DPH + Dobierka


Kefa na vlasy s dlhou rúčkouÚplne jednoduchá každodenná činnosť sa pri postihnutí ramenného klbu stáva čoraz ťažšou až nemožnou. Dlhá rúčka tejto kefy na vlasy to podstatne zlepší. Kefa na česanie je vo vyššom veku pre ľahší úchop výhodnejšou alternatívou úpravy vlasov (nižšia potreba koordinácie a sily úchopu ako hrebeň). Umožnenie či udržanie každodennej samostatnosti v základných hygienyckých potrebách.

CENA s DPH: 7,50 Eur s DPH + Dobierka


Inhalátor


Pre občasnú jednoduchú potrebu inhalácie ponúka jednoduché a osvedčené riešenie. Žiadne komlikované elektrické inhalátory, osvedčená a cenovo výhodná klasika.

Najlepšia cena na trhu: CENA s DPH: 6,00 Eur + Dobierka


Drvič tabletiek


Prehĺnuť niektoré tabletky vyžaduje viac koordinácie a sily ako stav seniora ponúka. Tento drvič tabliet rozdrví tablety bez námahy a hlavne strát množstva a teda účinnosti lieku.

CENA s DPH: 6,00 Eur s DPH + Dobierka


Fľaša na močFľaša na moč tzv. bažant je istota skorej pomoci. Bažant je po ruke skôr ako záchodová misa. špeciálne vyhotovenie pre mužov a pre ženy. Stabilita pri položení, možnosť uzatvorenia.

Fľaša na moč - muži:CENA s DPH: 2,80 Eur s DPH + Dobierka

Fľaša na moč - ženy CENA s DPH: 3,90 Eur s DPH + Dobierka
najlepšia cena na trhu pre "ženskú" fľašu


Kefa na čistenie fľaše CENA s DPH: 3,00 Eur s DPH + Dobierka


Teplo/studený obkladPri liečbe bolesti či stuhnutosti svalov pomáha často starý dobrý recept - aplikácia chladu alebo tepla. Tento vankúš so špeciálnym gélom vám odovzdáva naakumulované telo z mikrovlnky príp. chlad z mrazničky. Takýto nevšedne veľký rozmer (12x29cm) obkladu ideálne obopne napr. celé koleno alebo sa rozprestrie na oblasť krížov. Opakovateľne použiteľné a vždy po ruke.
CENA s DPH: 5,40 Euro s DPH + Dobierka


Dezinfekcia kože pre cukrovkárov


Pri pichaní si inzulínu je potrebná dezinfekcia kože. Ponúkame praktické jednorazové tampóny napustené alkoholom.Na cestách či na výlete vám takéto predpripravené dezinfekčné tampóny zaberú len minimum miesta. Rozbaliť, potrieť, zahodiť. Cenovo rovnocenná náhrada klasickej dezinfekcie. Tampóny napustené alkoholom, rozmer 3x6cm, 1 bal. 100Ks, balené jednotlivo.

CENA za 1 balenie (100ks) s DPH: 3,00 Eura + Dobierka

    *JEDNA SA O POMOCKY NA ZDRAVOTNÚ
PREVENCIU , KTORÉ NIE SÚ HRADENÉ
ZO ZDRAVOTNÉHO POISTENIA !