široká ponuka v našom novom eshope


PRAKTICKÁ LUPA NA ČITANIE KNIH A ČASOPISOV
S LED SVETLOMPraktická pomôcka uľahčí či umožní čítanie textov v knihách, časopisoch i reklamných letákoch. Lupa sa postaví na vyklápacie nožičky v optimálnej vzdialenosti a zabezpečí optimálne 3,5-násobné zväčšenie, zabudované LED osvetlenie po zapnutí ešte viac zvýši komfort čítania.Ľahká (umelohmotná zväčšovacia plocha) a nerozbitná.Veľkosť:23,5x16X(7,5cm)


Od nemeckej firmy: Rehaforum

CENA s DPH: 12,00 Euro s DPH + Dobierka


NOVINKA NA SLOVENSKOM TRHU !!!

APLIKÁTOR OČNÝCH KVAPIEKReflexné zatváranie oka, tras ruky u seniorov či strach u detí, to všetko vie urobiť z aplikcia obyčajných očných kvapiek naozajstný problém. Táto jednoduchá pomôcka výrazne zjednoduhší a uľahčí aplikáciu očných kvapiek. Jednoduché použitie a vysoká efektivita.

CENA s DPH: 9,00 Euro s DPH + Dobierka


LUPA NA ČITANIE S LED SVETLOM


Praktická a elgantná lupa pre všestranné použitie. Trojnásobné zväčšenie,LED osvetlenie i elegantný desing ešte viac zvyšuje jej každodennú praktičnosť.Obsahuje batérie.Veľkosť: 11,8x4,7x1,4cm


Od nemeckej firmy: WEDO

CENA s DPH: 9,00 Euro s DPH + Dobierka

LUPA OUTDOOR S LED SVETLOM


Lupa s 3-násobným zväčšením s LED svetlom. Vyhotovenie pre outdoor aktivity, protišmyková rúčka. Ideálna pre šport aj hoby.Vrátane batérií (2x3V CR1130)
Od nemeckej firmy: wedo

STARÁ CENA s DPH: 9,60 Euro s DPH + Dobierka

LUPY S RÚČKOU S LED SVETLOMCENA s DPH: 9,00 Euro s DPH + Dobierka

SKLADACIA STOLOVÁ LUPA SO SVETLOM


Šikovná skladacia stolová lupa, ktorá vám pre prácu uvoľní obe ruky. Rozložiť lupu, navliesť ihlu....hotovo. Zabudované LED svetlo dostatočne osvetlí "zväčšenú" (3,5xzväčšenie) pracovnú plochu.

CENA s DPH: 9,00 Euro s DPH + Dobierka

LOOP OKULIARE NA ČÍTANIEElegantné okuliere na čítanie, ktoré netreba nikdy hľadať. Špeciálne tvarovaný rám okuliarov umožňuje jednoducho zavesiť okuliare na krk.
Dostupné v sile: 1,5 2,0 2,5 a 3,0 dioptrie


CENA s DPH: 4,80 Euro s DPH + Dobierka

DESING OKULIARE NA ČÍTANIE S ELEGANTNÝM PÚZDROM


Moderné prevedenie, moderné farby, elegatný desing. Niečo pre moderného seniora.
Dostupné v sile: 1,5 2,0 2,5 a 3,0 dioptrie


CENA s DPH: 6,00 Euro s DPH + Dobierka

AKRYLOVÁ LUPA S RÚČKOU


Kvalitná lupa s akrylového skla s priemerom 8 cm. Veľká lupa s dvojnásobným zväčšením, vložená lupa s priemerom 2cm - 6x zväčšenie.


široká ponuka v našom novom eshopeCENA s DPH: 9,00 Euro s DPH + Dobierka