Opakovane telefonujete svojej mame alebo otcovi, ale nikto nedvíha ? Po nespočetných volaniach sadáte do auta a idete skontrolovať rodičov. Na šťastie sa nič zlého nestalo, len vaši rodičia stále horšie počujú a nedvíhajú telefón. Tieto prostriedky zabránia vášmu strachu a panike, už žiaden nepočutý telefón, žiaden nepočutý zvonček od dverí.


SVETELNÁ SIGNALIZÁCIA VOLANIA PRE PEVNÚ LINKU

Ring Flash 100
Jednoduchá inštalácia ku pevnej linke. Prichádzajúci hovor aktivuje výrazne zosilnené zvonenie (stupňovité nastavenie hlasitosti zvonenia až do 95dB) a svetelné záblesy, ktoré sa nedajú prehliadnuť. Prístroj sa jednoducho zapojí medzi telefónny prístroj a telefónnu zástrčku. Použiteľný pre všetky typy telefónnych prístrojov. Možnosť pripojenia aj vibračného vankúša.(PTV100)

    Svetelná signalizácia volania - dalsie obrazky a techn.data

Nemecký výrobca: Audioline

CENA s DPH: 39,60 Euro s DPH + Dobierka
PREDAJNÝ HIT !!!


Ring Flash 200

Rozšírená verzia RingFlash100 o dverový zvonček. Zazvonenie pri domových dverách signalizuje prístroj hlasitým zvonením a neprehliadnuteľnými zábleskami.


CENA s DPH: 66,00 Euro s DPH + DobierkaVIBRAČNÝ VANKÚŠ

doplnkové príslušenstvo ku svetelnej signaliáciiChcete mať istotu zobudenia telefónom či počutia zvončeka pri dverách aj počas spánku ? Tento vibračný vankúš sa dá bezproblémovo pripijiť na svetelný signalizátor zvonenia RingFlash 100 a 200. Aj pod vankúšom jeho vibráciae sú dostatočne citeľné pre zobudenie zo spánku. Príslušenstvo pre RingFlash 100 a 200.

    Svetelná signalizácia volania - dalsie obrazky a techn.data

Nemecký výrobca: Audioline

CENA s DPH: 25,30 Euro s DPH + DobierkaNAČÚVACÍ STROJČEK -Jednoduchý, ale pre bežné potreby dostatočne účinný načúvací prístroj.Veľmi nenápadný a miniatúrny (5,5x1,7x0,4cm)Zosilňuje zvuk v dosahu 10m. Nastaviteľná intenzita. Systém s uložením za ucho. V sade 3 batérie a 3 ušné adaptéry.

CENA s DPH: 15,60 Euro s DPH + Dobierka


TCL 210 TRAVEL
- VIBRAČNÝ CESTOVNÝ BUDÍK so zábleskovou signalizáciou
Ideálny a cenovo neprekonatelný vibračný budík na doma i na cesty. Extrémne silná vibrácia, nastaviteľná intenzita a kvalita zvukovej signalizácie či intenzívne záblesky zaručene prebudia aj z toho najtvrdšieho spánku. Dlhá výdrž batérie a dodatočné funkcie ako napr.: ukazovateľ teploty či "baterková" funkcia robia jeho využitie ešte všestrannejšie.

CENA s DPH: 39,60 Euro s DPH + Dobierka

    Vibračný cestovný budík - dalsie obrazky a techn.data
Nemecký výrobca: Audioline
TV 150 INFRARED
- individuálne televízne slúchadlá
Pomocou tohto jednoduchého prístroja budete opäť zreteľne počuť televízne či rozhlasové vysielanie. Príjemné nosenie, optimálne nastavitelná intenzita a kvalita zvuku (až do 120dB) a dlhá výdrž nabitia batérie (až 25h) robí tento prístroj za takúto cenu neprekonateľným. Infračervený prenos signálu sa stará o vysokú a ničím nerušenú kvalitu zvuku v rozsahu do 10m od vysielača. Napojenie prístroja na sluchadkový alebo audio výstup TV,rádia a pod.

CENA s DPH: 79,20 Euro s DPH + Dobierka

    TV 150 Infrared - dalsie obrazky a techn.data
Nemecký výrobca: Audioline
VIBRAČNÝ BUDÍKTento budík okrem hlasného zvonenia zobúdza aj vibračným tanierom uloženým pod vankúš. Aj pri zhoršenom sluchu si môžete byť istý, že nezmeškáte žiaden termín. Budenie možné aj intenzívnym zvonením a LED-svetelnými zábleskami.
    
Vibračný budík - ďaľšie obrázky a techn.dáta
Od nemeckej firmy: Audioline

CENA s DPH: 69,95 Euro s DPH + Dobierka

    *JEDNA SA O POMOCKY NA ZDRAVOTNÚ
PREVENCIU , KTORÉ NIE SÚ HRADENÉ
ZO ZDRAVOTNÉHO POISTENIA !