arset=UTF-8"> Samostatná staroba.sk - na meranie krvneho tlaku -elektrické prikrývky - telefóny pre seniorovTlakomer - výborná kvalita za dobrú cenu

Zo širokej ponuky digitálnych tlakomerov sme pre vás vybrali podľa nás to najlepšie. Vysokú kvalitu, za dobrú cenu od seriózneho výrobcu firmy SENCOR.

Digitálny tlakomer - SENCOR SBP 690


Ideálny digitálny tlakomer na domáce použitie merania krvného tlaku, jednoduchá obsluha, presné meranie (+-3Torr) systolického, diastolického, stredného tlaku i srdcovej frekvencie.Pamäť na 60 meraní. Identifikácia porúch rytmu. Možnosť nastavenia jednotiek (mmHg/Torr alebo kPa). Automatická samonafukovacia manžeta na rameno, nastaviteľná o 22 do 42 cm. Možnosť čistenia. Napájanie 4ks batérií AA - už obsiahnuté v balení.

Od firmy: SENCOR

CENA s DPH: 30,00 Euro s DPH + Dobierka


Digitálny tlakomer - SENCOR SBP 915


Ideálny digitálny tlakomer na domáce použitie - vyšší štandart, jednoduchá obsluha,ocenený desing (iF German Design Award 2010) presné meranie (+-3Torr) systolického, diastolického, stredného tlaku i srdcovej frekvencie. Pamäť na 60 meraní. Identifikácia porúch rytmu. Možnosť nastavenia jednotiek (mmHg/Torr alebo kPa). Automatická samonafukovacia manžeta na rameno, nastaviteľná o 22 do 42 cm. Mimoriadne stabilný. Dotykové tlačidlá. Veľký, ľahko čitateľný display. Možnosť čistenia. Napájanie:4ks batérií AAA (najčastejší typ - "tuškové batérie")- už obsiahnuté v balení, rovnako súčasťou balenia aj napájací sieťový adaptér.
Od firmy: SENCOR

CENA s DPH: 51,00 Euro s DPH + Dobierka


Rádiobudík s veľkými číslami

Žiadny prevratný výdobytok techniky, no temer každá domácnosť seniora ho nepostráda. Škoda však, že vekom sa čísla na budíku čítajú stále ťažšie a isté zistenie času je neraz až nemožné. Ponúkame tradičné radiobudíky s naozaj veľkým a čitateľným displayom. Samotné rádio a systém nastavenia je totožný z väčšinou doterajších budíkov a nevyžaduje žiadne nové čítanie návodov.
V ponuke 2 typy:

Rádiobudík SMARTON SM 910


Klasický rádiobudík s výhodou digitálneho tunera ponúka stabilnejší príjem klasických FM staníc. Nabíjanie z batérií alebo siete. Veľkosť:
CENA s DPH: 18,00 Euro s DPH + Dobierka


Rádiobudík SENCOR SRC 108S


Klasický rádiobudík s klasickým analógovým tunerom - kolečkom na vyhľadávanie staníc. Jednoduchšie ovládanie rádiobudíka už neexistuje.... Nabíjanie z batérií alebo siete. Veľkosť:
CENA s DPH: 18,00 Euro s DPH + Dobierka


Teplomer - presná teplota v byte i vonku


Typické potešenie nie len seniorov. Jednoduché zistenie vonkajšej teploty bez vychádzania a zbytočných káblov. Vonkajšia jednotka sa umietni vonku a pomocou rádiových vĺn sa údaje o teplote zvonku prenesú na vnútornú jednotku kde sa v teple domova pohodlne odčíta. Samozrejmosťou je meranie aj vnútornej teploty a veľký, ľahko čitateľný display. Napájanie na baterky.
NAŠA CENA s DPH: 12,00 Euro s DPH + Dobierka